Mekân ve alan tasarımı söz konusu olduğunda iki boyutlu şekilde düşünülen ve ortaya konan dosya projelerinin reel görünümünü ifade edebilmek ve planlayabilmek adına, 3D modelleme yapılması şart olmaktadır. Mimari modelleme sunumları sayesinde projelerin gerçeğe yakın versiyonları henüz bir tasarı halindeyken dahi öngörülebilir ve hem tasarımcı hem müşteri açısından maksimum memnuniyet sağlanır. Ancak ciddi bir tasarım yeteneği, teknik bilgi, alt yapı çalışması, teknolojik donanım ile alana özgü deneyim gerektiren 3D mimari modelleme işlemlerinde kimlerle birlikte çalıştığınız son derece önemlidir.

İşini profesyonel çizgisinden hiç çıkmadan tamamlayan ekibimiz, 2 boyutta planlanan çizimleri gerçek birer projeye dönüştürmek için 3D mimari modelleme hizmetleri veren lider isimlerden biri olarak karşınıza çıkmakta, böylece mekânın proje bitişiyle birlikte gerçek anlamda nasıl görüneceği ve kullanılacağı kesin şekilde belirlenebilmektedir.

 

Sektörel 3D Mimari Modelleme Hizmeti Seçeneklerimiz

Elbette her mekânın ve projenin kendisine has nitelikleri mevcuttur ve yapılan bir modellemede 2 boyuttan 3. boyuta geçerken bu özgün detayların korunması, tam anlamıyla yansıtılması önemlidir. Tasarımın kendini göstermesinin en etkili yolu olan modelleme hizmetlerinde, tasarıma ilişkin pek çok birimle birlikte ortak çalışma yürütülerek en ideal görsellere ulaşılmakta, kompozisyon bütünlüğü için renkten açıya, gölgelerden ışıklara tüm gerçekçilik kriterleri ayrı ayrı gözetilmektedir.

Tasarıda olan projenin gerçeğe dönüştüğü 3D modelleme hizmetlerinde farklı alternatifler sunulabilmekte, böylece projeye ve taleplere özgü şekilde hizmetler sağlanabilmektedir. Alanında uzman ve deneyimli ekibimiz tarafından sağlanan hizmetlerden kısaca şu şekilde bahsedebiliriz:

  • 3 Boyutlu mimari görsellik
  • Mekânın kompozisyonuna uygun cephe tasarımları
  • İç mekân tasarımları ve bunlara ilişkin düzenlemeler
  • 2 ve 3 boyut arası dönüştürülebilir dosyalar
  • Mekanların hem iç hem dış açılardan sanal tur ile anlatımı
  • Grafiksel şekilde ortaya konan post prodüksiyon çalışması

Sektöründe Öncü Kişilerle Verilen Hizmetlerimiz 

Hem işlevsel hem görsel olarak projenin tüm avantajlarını ve kendine özgü farklarını ortaya koymak için 3D tasarım modellemesi hizmeti sağlamakta olan ekibimizin her bir üyesi, alanında %100 profesyonel ve deneyimli olmasıyla güven vermektedir. Tüm hizmet tiplerimiz için ekibimizin bilgileri kadar kullandığımız donanım ve yazılımların da en güncel şekilde olmasına son derece önem vermekteyiz. Böylece lisanslı programlarımız ve uzman ekibimizle yaptığımız 3D modellemelerimiz ile hem bireysel hem kurumsal ihtiyaçlarınıza karşılık görsel kalitesini ve sunum deneyimini beklentilerin üzerine taşımaya devam etmekteyiz.