Ankara'da 2022 Teslim Satılık Villalar& Villa Projeleri

Ankara Villa Projesi ile Doğayı Hissedin

Zaman hızlı geçiyor olabilir. Şehir yaşamanın hızı ve kargaşası içinde hep bir şeyi kaçırdığınızı düşünebilirsiniz. Ailenize, arkadaşlarınıza ve en önemlisi kendinize zaman ayırma imkanı bulamayabilirsiniz. Villa Monza’yı tasarlarken şehir yaşamında özleyebileceğiniz bütün ayrıcalıklar hemen yanınızda olmalı diye düşündük. Şehir merkezine yakın ama aynı zamanda çocuklarınıza büyük bir bahçede özgürce oynayabilme imkanı sunan, her dönem birçok mutlu anı biriktirebileceğiniz bir yaşam alanı planladık. Binalar arasında sıkışık şehir yaşamının aksine, yeşil bahçesinde temiz hava alabileceğiniz, ferah ve modern tasarlanmış alanlarda lüksü hissedebileceğiniz, şehirden ayrılmadan kendinizi doğanın içinde bulabileceğiniz bir yaşam yarattık.

İşte karşınızda tüm ihtişamı ile bir Ankara villa projesi: Villa Monza!

villa monza

Lüks Ankara Villa Tasarım Projesi: Villa Monza

Şehrin önemli kesimlerinde farklı, lüks, ergonomik ve yaratıcı bakış açısıyla Kasır Mimarlık tarafından oluşturulan Villa Monza lüks bir Ankara villa projesidir. Oluşturulan bu tasarım ile kullanıcılardan tam not almıştır. Modern mimari yapısına sahip olan bu projede bodrum, zemin kat, 1. Kat ve teras katı yer almaktadır. İlgili standartlara uygun kapalı havuz ve teras katında ise geniş bir alan bulunmaktadır. Projede yer alan her villa için elektrikli araç için şarj istasyonu alt yapısı hazırlanmıştır.

Katlı otopark alanında lüks konuta doğrudan geçiş tasarlanmıştır. Kullanıcının taleplerine uygun olacak şekilde asansör sistemi kurulumuna da uygun olarak dizayn edilen bu lüks villalarda yerden ısıtma sistemi, akıllı ev sistemleri de yer almaktadır. Ankara mimarlık firmaları içerisinde özellikle bu alanda tecrübesi ile sizlere ihtiyacınız olan çözümleri sunan Kasır Mimarlık firmasını tercih edebilirsiniz.

Evinizde Konforu Hissedeceğiniz Ankara Villa Projesi

Evinizde konforu hissedebileceğiniz lüks villalar elit kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir. Ankara villa projelerinde akla ilk gelen isim Kasır Mimarlık ihtiyacınız olan lüks gayrimenkul yapıları için tasarımlar sunmaktadır. Kullanıcının talepleri ve ihtiyaçları doğrultusunda güvenlik, kalite ve çevreci yaklaşımı ön planda tutarak sizlere ayrıcalıklı lüks villa tasarımları sunmaktadır.

Ankara mimarlık projelerinde; Ankara iç mimarlık hizmeti için villa dekorasyonu, yapısal detaylar, iç ve dış cephe tasarımları da göz önünde bulundurularak alanında öncü firma olan Kasır Mimarlık hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Fark Yaratan Ankara Satılık Villa Projeleri

Günümüz teknolojileri kullanılarak güncel ve fark yaratan mimari yaklaşım ile tasarlanan ve Ankara villa projeleri arasında Villa Monza konutları elit müşterilerine hizmet vermekte olan Kasır Mimarlık tarafından tasarlanmıştır. Akıllı ev sistemleri, elektrikli araçlar ve otopark ihtiyacı, güvenlik altyapısı tasarımlarda detaylı olarak planlanmakta ve uygulamaya alınmaktadır. Bu yeni mimari yaklaşımların tamamını içeren konutlar kullanıcılar için farklı ve eşsiz bir yatırım aracı olabilmektedir.

Ankara mimarlık firmalarından olan Kasır Mimarlık internet sitesi üzerinden iç mimarlık hizmetleri, uygulama hizmetleri, konsept tasarımları, 3D modelleme hizmetleri, proje çizimi hizmetleri, danışmanlık hizmetleri, denetim ve kontrol hizmetlerini gibi birçok hizmeti inceleyebilirsiniz.

Mekân veya yapı tasarımları ortaya konmadan önce projenin en ideal, işlevsel ve uygulanabilir şekilde ortaya konması için öncelikle çizim işlemlerinin kaliteli, doğru ve bire bir gerçekliğe uygun şekilde tamamlanması gerekir. Mekan kullanıcıları için estetik kalite düzeyi ve tarzı ifade eden özgünlükte bir tasarım oluşturulması gibi süreç boyunca takip edilecek çözüm planlarının akılcılığı ve konfor, düşük maliyet, hızlı tamamlanma süresi gibi isteklerin karşılanması da önemli olmakta, proje kullanıcısına her daim pratiklik ve kullanışlılık sağlamalıdır.

İdeal projenin ilk adımı olan ideal çizim başarısı ise teknik ve mühendislik bilgisi anlamında kendi içinde son derece önemli bir uzmanlık alanı olarak karşımıza çıkmakta, kaliteyi prensip edinmiş olan ekibimiz ise sürekli olarak değişen taleplere en uygun yanıtları henüz proje çizimi aşamasında dahi garantilemektedir.

Mimari Proje Çizimleriyle Tasarımlar Hayat Buluyor 

Yalnızca kendine özgü trendlerle detayların önemini hatırlatan iç mimarlık dünyasında değil, güvenin ön planda olduğu tüm mimarlık çalışmalarında projenin uygulama ve denetim süreçlerinden önce doğru çizim araçlarıyla şeffaf bir şekilde ortaya konması gerekmektedir. Tasarım anlayışını ve dekorasyonu detaylandırma imkânı sunmakla kalmayıp tüm ekip çalışanları için bir yol haritası oluşturan ve yapı kullanıcısına alacağı hizmeti objektif bir şekilde inceleme imkânı sunan proje çizimleri büyük bir hassasiyetle gerçekleştirilmelidir.

Sizlere aradığınız özen, dikkat ve bilgi birikimini bir arada sunarken talepleriniz dahilinde yaratıcılığını da ortaya koyarak her geçen gün başarı listesine bir yeni madde daha ekleyen firmamız kadrosu ise farklı çizim materyalleri, donanımları, yazılımları ve tekniklerini kullanmakta, böylece hem 2D hem 3D çizimlerle başarısını arttırmaktadır.

Mimari Proje Çizimi, Deneyimler ile Birleşiyor 

Projelerin yapı veya dekorasyon kullanıcısı tarafından uygulama işlemlerine başlamadan önce incelenebilmesi, ancak doğru ve gerçekçi çizimlerle mümkün olmakta, aksi halde gerçeği yansıtmayan ve detaycılıktan uzak çizimler memnuniyetsizlikle sonuçlanmaktadır. Projenin anahtar teslimiyle birlikte müşteri memnuniyeti kadar güvenli ve kullanışlı yapılar oluşturulması da temelinde bahsetmiş olduğumuz yaratıcı ve detaycı çizimlere dayanmaktadır.

Siz de mimari proje çizimi ile işlevsel niteliklere, güvenilir sistemlere, estetik detaylara ve tam talebi karşılayan bütüne sahip yapılar oluşturmamız için bizimle iletişime geçebilir ve farklı çizimlerimize ilişkin detayları öğrenebilirsiniz.