Teslimi yapılmış olan sayısız projede, yapının sorunsuz şekilde tamamlanması amacıyla, tüm uygulama bilgisini geliştirerek ve arttırarak ortaya koyan firmamız, şantiyeden tüm imalat dallarına kadar her aşamada projelendirme hizmetlerinin kalitesiyle fark yaratmaktadır. Onaylanan projeler kapsamında ihtiyaç duyulabilecek tüm uygulanabilirlik kriterlerini gözeterek danışmanlığını ortaya koyan ekibimiz için projeye ilişkin zemin, kaplama, elektrik, güvenlik veya aydınlatma gibi her türlü detayda yetkinliği bulunmaktadır.

Mimari Uygulama Hizmetlerinde Kalite ve Güvenin Adresi 

Mekânın yalnızca mimari ve mühendislik değerini veya yapı donanım kalitesini değil, görsel olarak anlam taşıyan renk, doku gibi unsurlarının da beklentileri üst düzeyde karşılamasını sağlayan firmamız, elbette tüm seçimlerde müşteri onayına başvurmakta, böylece denetim ve kontrol hizmetlerine ek her adımda tam beğeniyi garantilemektedir.

Mekânın konseptini belirleme yetkinliği bulunurken aynı zaman kendi doğal ruhunu da koruyan ekibimiz için tasarımların ideal ergonomi ve ekonomi parametrelerine göre uygun bulunması da son derece önemlidir. Bu nedenle projelerinde etüt aşamasından mimari organizasyonlara kadar her dalda müşteri beklentilerini ön plana koyarak deneyimini gösteren uzmanlarımız, elit kadrosuyla hayata geçirdiği projelerini mükemmeliyetçi bir yaklaşımla tamamlamaktadır.

Modern zamanın kendine has trendlerini ve yenilikçi materyallerini yüksek estetik değerler oluşturacak şekilde birleştiren ve tüm mimari uygulama projelerinde özgün birer çizgi oluşturmayı başaran çok yönlü ekibimiz, proje tasarımı aşamasında çözümler sunan fikirleri somutlaştırmaya çalışmaktadır. Yaratıcı ve aynı zamanda üretken çizgisiyle sektörde uzun süre deneyim kazanmış olan kadromuz çalışanları, projelerin uygulama aşamasında tarih gibi resmi değerleri de göz önünde bulundurarak ne kadar detaycı düşündüğünü ortaya koyabilmektedir.

Şantiye çalışmalarındaki titizliğini, yaşanan aksaklıklar karşısında sunduğu mantıklı, pratik, akılcı ve hızlı çözüm geliştirme becerisinde de aynı şekilde devam ettirebilen ekibimiz, mimari dünyasına ilişkin akademik bilgilerini özgünlükten ve yaratıcılıktan taviz vermeden uygulama hizmetleri kapsamında kullanmaktadır.

Mimari Proje Uygulama Hizmetleri

Müşterilerin tarzını, zevkini ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak uygulama esnasında çözümler geliştiren ekibimizin bu alandaki hizmetlerinden bazıları şu şekildedir:

  • Mimari veya iç mimari dekorasyonu projeleri
  • Uygulama kontrolörlüğü
  • Proje uygulama ve yönetimi
  • Detay yapılar ve dekorasyon uygulamaları
  • Dış cephe uygulamaları
  • Anahtar teslim proje uygulamaları
  • Projelere ilişkin analizler

Siz de mimari ve iç mimari projelerinin uygulamasına ilişkin çözüm üreten ve danışmanlığı ile %100 memnuniyeti hedefleyen ekibimizden hizmet detaylarını alabilir, projeleri yenilikçi uygulamaların uygun fiyatlı kaliteyle buluştuğu noktaya taşıyabilirsiniz.